СВЕТОСАВСКИ ПРИЈЕМ КОД ГРАДОНАЧЕЛНИКА

Поводом обиљежавања празника посвећеног првом српском архиепископу и просветитељу Светом Сави, градоначелник Градишке Зоран Аџић уприличио је пријем за директоре васпитно-образовних установа и успјешне и талентоване ученике са подручја Градишке. Они су представили своје резултате које су постигли у претходном периоду. Међу њима је Милица Сладаковић, ученица Гимназије Градишка која је освојила друго мјесто на републичком такмичењу из физике, те учешће на семинару физике. Градоначелник Градишке Зоран Аџић истакао је да је жеља градске управа да ђацима пружи што боље услове за образовање, стицање знања и да се они у складу са потребама привреде усмјеравају и наставе градити Градишку и РС. Он каже да су у поротекле три године издвајали средства и за оно за шта нису били обавезни, те се на овом традиционалном пријему говорило о стању и потребама у васпитно образовним установама на подручју Градишке.