ПРВО ОБИЉЕЖАВАЊЕ ШКОЛСКЕ СЛАВЕ И ДАНА ШКОЛЕ - СВЕТИ САВА

Данас је у Гимназији организована светосавска приредба у којој су учествовали ученици свих разреда. Програм је обухватио музичке, рецитаторске и литерарне тачке, а у холу школе посјетиоци су могли погледати изложбу ликовних радова наших ученика. Први пут ове године 27. јануар обиљежили смо као школску славу. Тим поводом емитован је и кратки филм о историји Гимназије - Гимназија 1921 - 2020. Као гости позвани су, и било нам је драго да их угостимо, градски званичници, директори и професори из других школа, и професори наше школе који су сада у пензији. Приредба је завршена свечаном дођелом награда најбољим професорима и ученицима. Ове године награђени су: Данијела Козић, професорица математике и информатике, и ученици ИВ разреда, Милица Сладаковић и Владан Цвјетковић. Све троје су награђени за наставни и ваннаставни рад, као и за високе резутате на републичким и међународним такмичењима.