Спортска такмичења

У нашој школи овај мјесец одржана су разна спортска такмичења. Ученици су показали своје вјештине из одбојке, фудбала и кошарке. Гимназијалци су се надметали са школама из Градишке, а наше одбојкашице прошле су на регионално такмичење те се у нашој школи и у ССТШ такмичили против средњих школа из других градова: Средњошколски центар Приједор- Приједор, ССТШ Градишка, Петар Кочић-Србац, Ђуро Радмановић-Нови Град. Наше одбојкашице побједиле су сваку утакмицу и директно се пласирале на републичко такмичење. Најбоља играчица регионалног такмичења била је Теодора Видовић. Одбојкаши су постигли нешто мањи успјех те су се такмичили само на општинском такмичењу. Гимназијалци су задовољни успјехом својих спортиста те се идуће године надају још бољем успјеху.

29.3.2019.